Press "Enter" to skip to content

C_school – EO Networks

Aleksandra Biwald 0

WYZWANIE:

Eo Networks jest międzynarodową firmą informatyczną specjalizującą się w integracji systemów. Kluczowymi sektorami dla spółki są: finanse, telekomunikacja, media i sektor publiczny. Klient ze względu na dynamiczny rozwój potrzebował zespołu programującego w Java, GWT i Spring. GWT to dojrzałe środowisko, które nie jest obecnie popularne wśród programistów. Znalezienie specjalistów IT wymaga czasu, a ryzyko związane z poziomem retencji specjalistów nadal pozostaje problemem.

Raport Deloitte „Talent Acquisition 2015” pokazuje, że z każdym rokiem potrzeba więcej czasu na rekrutację specjalistów, w okresie od 2011 do 2014 roku czas ten wzrósł z 48 do 52 dni.

NASZA ODPOWIEDŹ:

C_school. Wraz z klientem zaprojektowaliśmy dedykowany kurs, aby wypełnić brakujące kompetencje w zespole Klienta. Zgłosiło się do nas ok. 300 kandydatów, z tej grupy wybraliśmy 25 zmotywowanych osób i zaprezentowaliśmy klientowi. EO Networks zdecydowało się na 18 kandydatów, z czego 16 osób przeszło szkolenie C_school.

EFEKT:

Cały program zajął ponad 240 godzin szkoleniowych z trenerami. Moduły szkoleniowe zostały precyzyjnie zaprojektowane we współpracy z klientem. Po 4 miesiącach od startu C_school, uczestniczy podeszli do egzaminu, który został przygotowany i trzymany w tajemnicy przez klienta.

14 uczestników zdało egzamin i pracuje na projekcie u klienta. Nasz success rate to 87,5%.

Jesteśmy niezwykle dumni z zespołu!

 

TECHNOLOGIE: Java, GWT, Spring