Press "Enter" to skip to content

C_tech #2 – Distributed .NET Core

Aleksandra Biwald 0

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach grupy C_tech. Tym razem będzie bardziej technicznie. Tradycyjnie na wszystkich gości czeka kawa z naszej wewnętrznej kawiarni, woda oraz zimne piwo. Po prezentacji zapraszamy wszystkich na pizzę i networking 😉

Agenda:

18:00 – 20:00 (W trakcie prezentacji 10-minutowa przerwa)

Prelekcja: „Distributed .NET Core” Dariusz Pawlukiewicz i Piotr Gankiewicz

Co wyjdzie, gdy połączymy ze sobą stosunkowo nową platformę, jaką jest .NET Core, z jednym z najpopularniejszych wzorców architektonicznych, jakim są mikroserwisy? Na to pytanie oraz wszystkie jego implikacje odpowiemy w trakcie sesji obejmującej zagadnienia projektowe, programistyczne oraz wdrożeniowe.

Dariusz Pawlukiewicz

Absolwent wydziału Cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej. Miłośnik języka C# oraz platformy .NET Core. Entuzjasta DDD, CQRS oraz wszelkich zagadnień związanych z systemami rozproszonymi. Regularnie prowadzi bloga foreverframe.net, a okazjonalnie pojawia się na spotkaniach oraz konferencjach programistycznych w roli prelegenta. Aktualnie pracuje jako Full Stack Developer w firmie Connectis_.

Piotr Gankiewicz

Piotr to inżynier oraz architekt oprogramowania, Microsoft MVP, absolwent Informatyki na AGH, współzałożyciel turkusowej organizacji Noordwind, konsultant, kontrybutor open source, blogger, wykładowca, szkoleniowiec, zwolennik DDD, CQRS, DevOps oraz systemów rozproszonych.

20:00 – 21:00 Pizza time!

Na meetupie do wygrania będą dwie, roczne, indywidualne licencje JetBrains.

Zapisy na stronie: https://www.meetup.com/pl-PL/C_tech/events/248571422/